Vchodové dvere do bytu

Vchodové dvere do bytu Počet produktov v kategórii: 4

Vchodové dvere do bytu sú vyrábané výhradne ako dvere vnútorné, oddeľujúce priestory s rovnakými klimatickými podmienkami. Môžu mať rôzne špeciálne vlastnosti. Pokiaľ sa do vášho bytu vstupuje z vonkajšieho prostredia (napr. pavlače), použite dvere vonkajšie.

Dvere vchodové, obyčajné. Bezpečnostné dvere. Protihlukové dvere. Dvere Klíma

Pomôcky:

Zobrazených 1 - 4 z 4 položiek
  • Použitie: Odporúčame hlavne do bytov v bežných bytovkách kde sa nevyskytujú problémy s vlhkosťou, hlukom či krádežami. Sú vhodné do bežne vysokých bytoviek (majú protipožiarnu odolnosť EI/EW30D3. Pri veľmi vysokých bytovkách si overte či nepotrebujete iný typ požiarnej odolnosti (D1).

  • Použitie: Bezpečnostné dvere sa používajú tam, kde sa kladie dôraz na bezpečnosť. Tu popisujeme bezpečnostné dvere vnútorné, ale jestvujú aj bezpečnostné dvere vonkajšie, ktoré nájdete v inej časti.

  • Použitie: Dvere so zníženou priezvučnosťou (protihlukové dvere) majú veľmi široké použitie. Používajú sa ako vchodové dvere do bytu, do ambulancií, riaditeľní, učební, jednacích miestností, spální, detských izieb, v divadle či výrobných halách.

  • Použitie: Tieto dvere sú určené pre oddelenie priestorov s rôznymi klimatickými podmienkami, napr. pre byty s nevhodnými podmienkami na chodbe, do podkrovia (výlez na povalu), vchody do studených pivníc, sklady a pod. Nie sú to však dvere do vlhkého ani vonkajšieho  prostredia.

Zobrazených 1 - 4 z 4 položiek