Dvere

Dvere Počet produktov v kategórii: 4

VNÚTORNÉ DVERE

Laminované a fóliované dvere. Dýhované dvere. Celosklené dvere z kaleného skla. Mazonitové dvere (z lisovanej mdf). Dvere lakované (rôzne farby). Posuvné dvere  Lamelové dvere (zhrňovacie). Obklad kovovej zárubne. Dvere do Bauringov.HPL dvere

Vchodové dvere do BYTU

Dvere vchodové, obyčajné. Bezpečnostné dvere. Protihlukové dvere. Dvere Klíma

Vonkajšie dvere - vchodové dvere do DOMU (exteriérové)

Vovkajšie vchodové dvere (exteriérové). Vonkajšie vchodové dvere protipožiarne

Špeciálne dvere

Protipožiarne dvere. Protihlukové dvere. Plechové dvere

Vážené dámy a páni, naša spoločnosť sa zaoberá dverami a problematikou kovaní, uzamykania a príslušenstva pre dvere. Túto problematiku riešime vo veľkej šírke, komplexnosti a profesionalite.

Naše interiérové dvere dotvárajú vašu predstavu o životnom štýle a bývaní. Ponúkame interiérové dvere do bytov, rodinných domov, hotelov, kancelárii i výrobných priestorov. Naše interiérové dvere vyrábané sú v širokej škále modelov a zárubní. Zaoberáme sa aj dverami na mieru, cena takýchto dverí je vždy vyššia ako cena bežného sortimentu. Ak potrebujete lacné dvere, klepnite nižšie na odkaz "Akcia na dvere".

Vchodové dvere máme v sortimente ako pre vstupy do bytov, tak i exteriérové pre vchody do domov a taktiež bezpečnostné dvere pre požiadavky na zvýšenú bezpečnosť. Je možná i výroba atypických dverí.

Zaoberáme sa i špeciálnymi dverami a to protipožiarnymi, olovenými i dverami protihlukovými. Môžete si u nás objednať i atypické dvere, dvere posuvné, zárubne so svetlíkmi, zalamovacie i lamelové dvere, interiérové dvere zásuvné do steny, dvere zo skla a podobne.

Naše zabudované dvere môžete vidieť napr. na týchto stavbách: Dekanát UMB Banská Bystrica, bytovka na Zelenej ulici B.B., VÚB Wustenrot Bratislava, Konzulát NSR, domy v Zámockej uličke, Domov dôchodcov v Dubovej, Otex Zvolen, Dánske veľvyslanectvo v Bratislave, Erdodiho palác v Bratislave, vo Vedeckej knižnici v Banskej Bystrici, Vodárne v Rimavskej Sobote a Žiari nad Hronom,  Domov sociálnych služieb BB, Hotel Color, Stanica Horskej služby v Demänovskej doline, Shopping centrum EUROPA v BB, Banský úrad v Banskej Štiavnici, Krajský súd v BB, ÚPSVAR v B. Štiavnici, Parkovací dom a bowling vo Zvolene, olovené dvere na pracovisku kontroly zvarov v Podbrezovských Železiarňach, Výcvikový objekt Slávia pre vojsko NATO na Lešti, Vojenská nemocnica v Ružomberku, Požiarna zbrojnica v Krupine, Plaváreň v Banskej Bystrici, Kúpele v Brusne, bytový dom na Fortničke v B. Bystrici, protipožiarne dvere vo velínoch v Podbrezovských Železiarňach, Daňový úrad v Brezne, Hotel Tenis vo Zvolene, Banský Úrad v Banskej Štiavnici, SAP v Bratislave, Ober banka v Trenčíne, Ober banka v Banskej Bystrici, elektronické uzamykanie bytovky v Podlaviciach v Banske Bystrici, Hasičská zbrojnica na Ponikách, ZŠ v Polomke, bytový dom v Župove, elektronické uzamykanie hostinca v Kremničke,  a množstvo rodinných domov po celom Slovensku.

Zaoberáme sa dovozom, veľkoobchodom, maloobchodom a taktiež výrobou a montážami. Vyrábame kľúče, vložky na jeden kľúč, menovky, tabule, informačné systémy a podobne. Disponujeme chránenými profilmi pre výrobu bezpečnostných vložiek zámkov, čím garantujeme výrobu len legálnych kópií kľúčov. Zúčastňujeme sa na tématicky vhodných výstavách.

Podkategórie

Zobrazených 1 - 4 z 4 položiek
  • Celosklené dvere sú dvere celé vyrobené z kaleného skla. Nemajú drevený rám. Sklo môže byť rôzne dekoratívne upravené. ▼ PODROBNOSTI ▼

  • Laminované a fóliované dvere sú určené pre použitie do vnútorných priestorov, oddeľujúce priestory s rovnakými klimatickými podmienkami. Sú najobľúbenejšie, skrz veľké množstvo dekorov a nízke ceny. ▼ Podrobnosti nižšie. ▼

  • Dýhované dvere majú povrch z prírodného materiálu, čo ich predurčuje do hodnotnejších priestorov. Majú špecifický spôsob výroby, čo umožňuje výrobu zložitejších netypizovaných výrobkov (atypov). Podrobnosti ▼.

  • Lakované dvere (povrchová úprava je robená nastriekanou farbou, tečúcou farbou alebo nanášaním valcom) majú veľkú výhodu v možnosti použiť farebné odtiene podľa vzorkovníka RAL. ▼ Podrobnosti nižšie ▼

Zobrazených 1 - 4 z 4 položiek