Dýhované dvere

Dýhované dvere majú povrch z prírodného materiálu, čo ich predurčuje do hodnotnejších priestorov. Majú špecifický spôsob výroby, čo umožňuje výrobu zložitejších netypizovaných výrobkov (atypov).

Podrobnosti ▼.

Viac detailov

Použitie:
Hlavne pre priestory s vyšším štandardom, rodinné domy, byty, priestory podnikov aj s vysokou záťažou a pod. Neodporúčam používani do kovových zárubní z hľadiska nevyvážeností - dvere najvyššej a zárubňa najnižšej kategórie.
Charakteristika
Tieto dvere patria medzi odborníkmi medzi najoceňovanejšie. Avšak to neznamená, že sa takto javia pre každého, resp. pre každé použitie. Na dýhovaných dverách je oceňované to, že vďaka rôznym "vadám" a štruktúre materiálu vidno, že sú urobené z prírodného materiálu a väčšina sa robí "polosériovou" výrobou. Typické je, že pri detailnom pohľade sú každé dvere originálne (čo sa týka kresby). Takéto dvere sa ťažko vyrábajú z hľadiska zlaďovania farebného odtieňu a zároveň sa odtieň nedá garantovať a na väčšine povrchov sa mení so starnutím. Uvedené platí aj o dverách z masívu. Dýhované dvere majú výhodu v použití naozaj najrozmanitejších drevín (obrovská variabilita kresieb), farebných odtieňov a toho, že sa dá dosiahnuť široká kresba na lamelách, čo na masíve nie je reálne. Dýhované dvere sú najvhodnejšie na výrobu atypických výrobkov - najväčšie možnosti a najvhodnejšia technológia výroby.
Obrázkové referencie inštalovaných dverí:
Cenníky dýhovaných dverí:
► na vyžiadanie ◄

Podrobnosti a pomôcky

Výhody:
luxusný vzhľad dverí a zárubní
širšie možnosti pri výrobe netypizovaných dverí
Nevýhody/obmedzenia:
zmena farby
"vady" kresby
vysoká cena
Termín dodania:
Od 30 do 50 pracovných dní.
Pomôcky:
Štítky:
luxusné dvere, exkluzívne dvere, dvere z dreva

Ďalšie produkty v rovnakej kategórii: (9)