Dvere laminované a fóliované

Laminované a fóliované dvere sú určené pre použitie do vnútorných priestorov, oddeľujúce priestory s rovnakými klimatickými podmienkami. Sú najobľúbenejšie, skrz veľké množstvo dekorov a nízke ceny.

▼ Podrobnosti nižšie. ▼

Viac detailov

Použitie:
Vo vnútorných priestoroch. Fóliované dvere sú vhodné hlavne pre použitie v bytoch či domoch. Laminované sa naviac používajú aj v kanceláriách, nemocniciach či iných priestoroch s častými prechodmi. Pozn.: Nie všetky dvere sa dajú vyrobiť vo všetkých variantách, záleží aj na konkrétnom vzore, rozmeroch či povrchu.
Charakteristika
Laminátové dvere patria spolu s fóliovanými dverami medzi najobľúbenejšie druhy dverí. Laminované dvere majú najodolnejší povrch (najtvrdší) medzi interiérovými dverami (okrem špeciálnych s povrchom HPL). Laminované povrchy sa robia v pekných a vzhľadove verných dekoroch. Tvrdý povrch predurčuje tieto dvere ako ideálne pre posuvné dvere (odolnosť proti oteru štetiniek) i zásuvné dvere, do domácností s voľne sa pohybujúcimi sa zvieratami, na miesta s vysokou záťažou (hotely, reštaurácie) či miesta s malými deťmi (búchanie hračkami). Tvrdý povrch na druhej strane má obmedzené možnosti ohýbania lamina na vypuklých kazetách, lištách a pod. Laminátové dvere môžu byť montované do obložkových zárubní i kovových zárubní, pre niektoré typy je možnosť použitia aj rámových zárubní.Tieto dvere a zárubne je možné dodať aj vo verziách - posuvné dvere, protipožiarne dvere, svetlíky, nepriezvučné dvere, je možná výroba aj vyšších dverí napr. podľa inej normy, resp. aj čiastočné atypy. V rovnakom dekore je možné použitie protipožiarnych dverí ako vchodových dverí do bytu.
Obrázkové referencie namontovaných dverí:
Cenníky a katalógy:

Podrobnosti a pomôcky

Výhody:
- nízka cena
- verne zobrazené dekory
- veľké množstvo dekorov
- laminované povrchy majú dobrú oteruvzdornosť
Nevýhody/obmedzenia/upozornenia:
fóliované dvere (lacné, niektoré druhy fólii na dverách sú hrubšie, tých sa to netýka), nie sú vhodné do podnikov, pohostinstiev či iných miest s vysokou záťažou
Termín dodania:
Od 5 do 40 pracovných dní.
Pomôcky:
Štítky:
dvere s vetracou mriežkou, dvere fóliované, lacné dvere, dvere Banská Bystrica cena, dvere Zvolen cenník, lacné interiérové dvere a zárubne, lacné interiérové dvere, dvere dvojkrídlové, lacné dvere so zárubňou, laminátové dvere cenník, laminované dvere cena, laminatove dvere a zarubne, laminované dvere interierove Banská Bystrica, laminátové dvere do kúpeľne Zvolen, biele laminované dvere, laminované dvere

Ďalšie produkty v rovnakej kategórii: (9)